Нагору
Share

Супровід бухгалтерського обліку

Консультації

Консультації по веденню бухгалтерського обліку

Ведення бухгалтерського і податкового обліку неможливо без відповідних знань. Часті зміни законодавства, введення нових положень призводять до того, що фахівці багатьох компаній не встигають з ними ознайомитися. Кваліфіковані консультації по супроводженню бухгалтерського обліку – неоціненна допомога компаніям будь-якої форми власності. Незалежно від виду діяльності вашого підприємства, ви можете замовити послугу у фахівців компанії Глобал М.

Ми пропонуємо свої знання і напрацювання, засновані на багаторічному практичному досвіді застосування норм цивільного, трудового або податкового кодексу.

Завдяки своєчасному і коректному наданню консультацій по веденню бухгалтерського обліку наші клієнти можуть отримати відповіді на різні питання, які виникають в ході діяльності підприємства. Це також дозволить прийняти рішення, спрямовані на розвиток бізнесу і його зміцнення.

Консультації по веденню бухгалтерського обліку – це обґрунтована і сформульована точка зору стороннього, незацікавленого, професійного фахівця.

Особливості

Компанія Глобал М пропонує:

  • надання консультацій з ведення бухгалтерського обліку в усній і письмовій формі;
  • оформлення звернень до державних органів з питань податкового та бухгалтерського законодавства;
  • заповнення декларацій для надання в податкові органи;
  • інформування клієнтів про зміни в податковому та бухгалтерському обліку.

Крім того, наші фахівці готові проконсультувати з питань можливої ​​відповідальності за допущені помилки і правопорушення. Ви можете укласти договір про проведення постійних або разових консультацій з ведення бухгалтерського обліку. Вартість послуг визначається індивідуально в кожному конкретному випадку.

Передзвонить мені!
Представтеся та напишіть свій
номер телефону і ми обов'язково передзвонимо Вам
найближчим часом!
Передзвонить мені!
Представтеся та напишіть
свій номер телефону і ми
обов'язково передзвонимо Вам
найближчим часом!